Промислові швейні голки
Така голка являє собою основний робочий орган всередині промислової швейної машинки. В процесі утворення стібка дія голки проявляється в проколі різноманітних матеріалів, щоб провести крізь них верхню нитку і утворити петлю-напуск. На швейних машинках голку можна встановити за допомогою гвинта на голкотримачі, а голкотримач, в свою чергу, закріплено на кінці голководія. Щоб швачка не помилялася з підбором голки для швейної машини, майстру, перш за все, потрібно дізнатися під яку систему голки на машинці встановлений голкотримач. У цьому вам допоможе ознайомлення з технічною документацією до вашого швейного обладнання.
Система голки - це її розмірність. До уваги слід прийняти діаметр колби і довжину голки від колби до вушка.
Основні системи швейних голок, що випускаються для промислових швейних машин
- DBx1 - голки для одноголкових прямострочних машин;
- DPx5 - голки для одноголкових і двоголкових прямострочних машин, колонкових машин, кушнірських машин, машин зигзаг, закріплювальних машин і петельних машин човникового стібка;
- PFx134 - голки для одноголкових і двоголкових прямострочних машин, колонкових машин, машин зигзаг і петельних машин човникового стібка;
- DPx17, DPx35 - голки для машин з подвійним і потрійним механізмом просування матеріалу, закріплювальних машин і гудзикових машин човникового стібка;
- DCx27 - голки для промислових оверлоков;
- UY128GAS - голки для промислових розпошивальних машин;
- DBxK5 - голки для вишивальних машин;
- TVx7 - голки для прямострочних машин ланцюгового стібка;
- TQx7 - голки для гудзикових машин ланцюгового стібка;
- DOx558 - голки для петельних машин ланцюгового стібка.
Форма вістря і його заточка також визначають зовнішній вигляд одержуваного шва. Промислові швейні голки мають такі типи заточек:
- R - стандартна форма вістря, кругла в поперечному перерізі. Кінчик голки загострений для проколювання матеріалу. Лопатки голки без ріжучого ефекту. Підходить для шиття штучної шкіри і тканих полотен. Стежки в шві лягають в основному прямо, можуть мати трохи іррегулярний вид.
- LR - клиноподібна форма вістря, овальна в поперечному перерізі. Лопатка голки заточена під кутом 45° і має ріжучий ефект. Підходить для шиття всіх видів шкіри. Стежки у шві лягають під ухилом вліво, завдяки чому шов має декоративний вигляд.
- LL - клиноподібна форма вістря, овальна в поперечному перерізі. Лопатка голки заточена під кутом 135° і має ріжучий ефект. Підходить для шиття всіх видів шкіри. Стежки у шві лягають практично прямо. Отвори проколів в основному заповнені ниткою.
- S - клиноподібна форма вістря, овальна в поперечному перерізі. Лопатка голки заточена під кутом 90° і має ріжучий ефект. Підходить для шиття всіх видів шкіри. Стежки у шві лягають практично прямо. Отвори проколів вільні і добре видимі.
- RG - стандартна форма вістря, кругла в поперечному перерізі. Кінчик голки тупий і має екстра мале закруглення для розсування волокон матеріалу. Підходить для шиття тканих полотен і не сильно еластичних трикотажних тканин.
- SES - стандартна форма вістря, кругла в поперечному перерізі. Кінчик голки тупий і має мале закруглення для розсування волокон матеріалу. Підходить для шиття стандартного трикотажу і синтетичних тканин.
- SUK - стандартна форма вістря, кругла в поперечному перерізі. Кінчик голки тупий і має середнє закруглення для розсування волокон матеріалу. Підходить для шиття крупнов'язаного трикотажу і натуральних тканин з вмістом еластану.
Для кращої зносостійкості, слідуючи високим стандартам, усі голки мають хромове покриття. Також виробляються швейні голки зі спеціальним керамічним або титановим покриттям, призначеним для зниження коефіцієнта тертя і підвищення міцності голок відповідно.
Якщо ви хочете купити голки для промислових швейних машин, і при цьому бажаєте познайомитися з деякими технічними нюансами і технологічними особливостями шиття, то досвідчені фахівці нашого інтернет-магазину Шпулька із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір.